12.08.2019, Milan Švába

V ĎALŠOM POHÁROVOM ZÁPASE VYZVEME DRUHOLIGISTU Z LIPTOVA

12.08.2019, Milan Švába
Po necelom roku k nám opäť zavíta celok zvučnejšieho mena. Nebude z najvyššej súťaže, no skúsenosti z II. ligy má na rozdávanie. Liptovskomikulášsky Tatran proti nám v súťažnom zápase v histórii Slovenska ešte nehral. Určite je to však súper, ktorého sa oplatí vidieť.
image

POZVÁNKA NA ZÁPAS SLOVENSKÉHO POHÁRA

sezóna 2019/2020: dospelí

Slovnaft cup - 2. kolo

streda 14. august 2019 o 17:00 hod.

MŠK Námestovo (Tipos III. liga Stred) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (II. liga)

Proti mužstvu z centra stredného Liptova nastupujeme občas v rámci zimnej prípravy a vždy je pre nás dobrou previerkou. Zverenci Štefana Zaťka sú stabilným účastníkom druhej najvyššej súťaže, v ktorej sa pohybujú v jej hornej polovici. Pred aktuálnou sezónou sa rozhodli omladiť svoj káder. Zo známych mien ostali v tíme červeno-čiernych aj oravskí futbalisti - stredopoliari Tomáš Gerát a Ľuboslav Laura. Obidvaja sú členmi základnej zostavy.

Napriek týmto skutočnostiam sme presvedčení, že skúsenejším Liptákom postup do 3. kola Slovenského pohára určite nedarujeme. Nemáme čo stratiť, práve naopak. Po bojovnom a disciplinovanom výkone môžeme len získať. Tak sa o to pokúsme!

Nominácia hráčov MŠK Námestovo

Brankári - Viliam Kormaňák, Tomáš Lešňovský. Obrancovia - Martin Branický, Martin Habiňák (C), Michal Čiernik, Martin Buckulčík, Matej Rajnoha. Stredopoliari - Marián Čiernik, Juraj Siman, Lukáš Čecho, Lukáš Kubica, Samuel Kormaňák, Ľubomír Záhumenský, Jozef Stašák, Milan Hvoľka, Matúš Snovák. Útočníci - Samuel Kurtulík, Juraj Gelčinský.

Absencie

Ľubomír Jaššo, Šimon Mydlár, Marek Žákovič.

Realizačný tím

Hlavný tréner - Pavol Strapáč. Kondičný tréner - Patrik Barčák. Tréner brankárov - Stanislav Kormaňák.

image
Prečítané: 170x