23.07.1919, Milan Švába

HISTÓRIA SA OPAKUJE. POHÁROVÚ PÚŤ ZAČÍNAME V SUSEDNEJ OBCI

23.07.1919, Milan Švába
Prvý súťažný zápas v novej sezóne 2019/2020 odohrajú futbalisti námestovského MŠK na ihrisku súpera. Nie však v stredoslovenskej TIPOS III. lige, ale v rámci Slovenského pohára. Cestovať však nebudú ďaleko, len do vedľajšej dediny.

Repríza derby stretnutia spred dvoch rokov

POZVÁNKA NA ZÁPAS SLOVENSKÉHO POHÁRA

sezóna 2019/2020: dospelí
Slovnaft cup - 1. kolo

nedeľa 28. júl 2019 o 17:00 hod.
Oravan Oravská Jasenica (V. liga Stred, skupina B) - MŠK Námestovo (Tipos III. liga Stred)

Po dvoch rokoch sa v pohárovej súťaži a opäť v úvodnom kole stretávajú geograficky blízke mužstvá. Už vtedy sa potvrdilo, že derby nemá favorita. Veď náš tím zvíťazil len najtesnejším rozdielom 1:0 po góle Juraja Simana v nadstavenom čase.

Pevne veríme, že takáto dráma sa už nebude opakovať a s Vašou podporou si výhru zabezpečíme podstatne skôr. Rozdiel dvoch súťaží by sa mal na hracej ploche prejaviť, no o prekvapenia nie je nikdy núdza. Kvalita a skúsenosti sú však na našej strane.

Nominácia hráčov MŠK Námestovo

Brankári - Viliam Kormaňák, Tomáš Lešňovský. Obrancovia - Martin Branický, Martin Habiňák (C), Michal Čiernik, Martin Buckulčík, Matej Rajnoha. Stredopoliari - Marián Čiernik, Juraj Siman, Lukáš Čecho, Lukáš Kubica, Samuel Kormaňák, Ľubomír Záhumenský, Jozef Stašák, Milan Hvoľka, Matúš Snovák. Útočníci - Samuel Kurtulík, Juraj Gelčinský.

Absencie

Ľubomír Jaššo, Šimon Mydlár, Marek Žákovič.

Realizačný tím

Hlavný tréner - Pavol Strapáč. Kondičný tréner - Patrik Barčák. Tréner brankárov - Stanislav Kormaňák.

image
image
Autor: Milan Švába
Prečítané: 134x